«Динамо» розгромило «Говерлу»

25 / 11 / 2013 07:51
«Динамо» розгромило «Говерлу» - фото

Футболісти київського «Динамо» забили три сухі голи до воріт ужгородської «Говерли».

Вчора, 24 листопада, у Києві на НСК «Олімпійський» відбувся матч 17-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між столичним «Динамо» та ужгородською «Говерлою».

Столична команда в цій зустрічі забила три голи: на 23-й хвилині з двох метрів забив Мбокані після подачі м’яча йому від Хачеріді; на 29-й хвилині забиває Ленс (до речі, на свій День народження); на 83-й хвилині – Сидорчук за допомогою Мбокані.

«Динамо» (Київ) – «Говерла» (Ужгород) - 3:0

Голи: Дьємерсі Мбокані (23), Джермейн Ленс (29), Сергій Сидорчук (83)

Попередження: Нікулае (16), Ле Таллек (66)

«Динамо»: Шовковский, Бельханда (Безус, 63), Мбокані, Хачеріді, Макаренко, Гусєв (Ярмоленко, 81), Сидорчук, Ленс, Драговіч, Вукоєвіч, Сільва (Віда, 45). Запасні: Коваль, Мігель, Ідейе, Тремулінас. Головний тренер: Олег Блохін.

«Говерла»: Надь, Савіч (Іканде 46), Нікулае, Кочіш, Леандро, Лисицький, Трухін, Лисенко (Кополовець 86), Ле Таллек, Єзерский (Дандя, 78), Орос. Запасні: Бабенко, Балафас, Микуляк, Лазевскі. Головний тренер: В'ячеслав Грозний.

Також у неділю відбувся ще один матч Прем’єр-ліги: сімферопольська «Таврія» зіграла внічию з луцькою «Волинню» - 2:2.

Турнірне становище по закінченню 17-го туру: «Шахтар» - 38 очок (зіграно 17-ть матчів), «Чорноморець» - 35 (17), «Дніпро» - 34 (15), «Металіст» - 34 (15), «Динамо» - 33 (17), «Ворскла» - 26 (17), «Зоря» - 24 (17), «Металург» (Д) - 23 (17), «Іллічівець» - 19 (17), «Карпати» - 19 (17), «Севастополь» - 19 (17), «Волинь» - 17 (17), «Говерла» - 14 (17), «Арсенал» - 10 (13), «Металург» (З) - 8 (16), «Таврія» - 8 (16).