«Шахтар» вщент розгромив київський «Арсенал»

6 / 10 / 2013 09:30
«Шахтар» вщент розгромив київський «Арсенал» - фото

У матчі чемпіонату України донецький «Шахтар» вдома в суху розгромив київський «Арсенал».

5 вересня у Донецьку на «Донбас-Арені» відбувся матч 12-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між місцевим клубом «Шахтар» та київським ФК «Арсенал». Гра закінчилася повним розгромом гостей – 7:0.

Перший гол матчу закинув головою в ворота Феррейра на 10-хвилині. На 44-й забиває Тейшейра після невдалого вибивання м’яча Хоміним, і вже на 45+1 хвилині забиває знову, отримавши м’яча у центрі поля від Бернарда.

У другому таймі гірняки продовжили забивати арсенальцям – на 48-й хвилині вдруге забиває Феррейра і на 54-й втретє. На 58-й хвилині у ворота киян відправляє м’яча Едуардо з передачі Бернарда. На 62-й хвилині футболісти «Шахтаря» забивають сьомий гол – Ісмаїлі з подачі Бернарда.

«Шахтар» (Донецьк) – «Арсенал» (Київ) – 7:0

Голи: Феррейра (10, 48, 54), Тейшейра (44, 45+1), Едуардо (58), Ісмаїлі (62)

Попередження: Едуардо – Хомин

Склад «Шахтаря»: Пятов, Срна (Чигринський, 57), Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі (Соболь, 63), Степаненко, Фред, Бернард, Едуардо, Тейшейра (Тайсон, 46), Феррейра.

Склад «Арсеналу»: Копаліані, Хомин (Бушман, 46), Шарпар, Дос Сантос, Романчук, Сердюк, Старгородський (Колесник, 72), Адійя, Герасим'юк (Шацьких, 55), Аржанов, Кравець.

«Шахтар» вже набрав 26 очків та зайняв друге місце у турнірній таблиці чемпіонату

Також 5 жовтня відбулися ще два матчі чемпіонату України: львівські «Карпати» перемогли запорізький «Металург» - 3:1 та ужгородська «Говерла» з луганською «Зорею» зіграли внічию – 0:0.

Сьогодні, 6 жовтня, відбудуться 4 матчі чемпіонату: одеський «Чорноморець» зустрінеться з луцькою «Волинню», «Севастополь» з маріупольським «Іллічівцем», київське «Динамо» з донецьким «Металургом» та дніпропетровське «Дніпро» з харківськім «Металістом».