Київське «Динамо» розгромило донецький «Металург»

7 / 10 / 2013 05:45
Київське «Динамо» розгромило донецький «Металург» - фото

У матчі чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги футболісти київського «Динамо» забили аж 9 м’ячів у ворота донецького «Металурга».

6 жовтня у Києві на НСК «Олімпійський» відбувся матч між столичним «Динамо»  та донецьким «Металургом» в рамках 12-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

На 20-й хвилині з поля видалили Голайдо за «фол останньої надії», і перший гол матчу – на 21-й хвилині – забиває Ярмоленко зі штрафного майданчика. На 27-й хвилині забиває Джермейн Ленс з подачі Мбокані. На 40-й хвилині донеччани трохи відігралися – до воріт киян відправляє м’яча Лазич.

Вже на початку другого тайму «біло-сині» знову забивають – на 48-й хвилині відзначився Беланда. На 62-й Ленс закидає м’яч у порожні ворота. 64-а хвилина – Ярмоленко оформлює дубль своїм фірменим ударом лівою зі штрафної лінії. Знову Ленс забиває на 67-й хвилині. На 71-й – Беланда подачею від Мбокані, і на 73-й він забиває втретє. 89-а хвилина – динамівці забивають 9-й м’яч у ворота металургів – це був Мбокані з-за меж штрафної.

«Динамо» (Київ) – «Металург» (Донецьк) – 9:1 (2:1)

Голи: Ярмоленко (21), Ленс (27), Лазич (40), Беланда (48), Ленс (62), Ярмоленко (64), Аруна (67), Беланда (71), Беланда (74), Мбокані (89).

Попередження отримали: Сидорчук (13), Гусєв (13), Барановский (29), Прийма (75), Нельсон (81). На 20-й хвилині з поля видалили Голайдо.

Склад «Динамо»: Шовковський (к), Драговіч, Віда, Макаренко, Беланда, Велозу (Аруна, 54), Ленс (Дуду, 72),  Ярмоленко, Сідорчук, Гусєв, Мбокані. Запасні: Коваль, Да Сілва, Вукоєвич, Тремулінас, Цуріков. Головний тренер: Олег Блохін.

Склад «Металургу»: Бандура, Голайдо, Барановскій, Прійма, Зотов, Мамутов (Тімофеенко, 24 (Даніель, 57)), Александре, Лазіч (к) (Полюлях, 77), Нельсон, Болбат, Мораес. Запасні: Паньків. Подколзін, Трояновскій, Дегтярев. Головний тренер: Сергій Ташуєв.

У неділю відбулося ще два матчі чемпіонату України: одеський «Чорноморець» та луцька «Волинь» зіграли внічию – 0:0, «Севастополь» програв маріупольському «Іллічівцю» з рахунком 0:1. Не відбувся матч між дніпропетровським «Дніпром» та харківським «Металістом» з-за відсутності освітлення на полі.