ФФУ відхилила скаргу «Металіста»

18 / 10 / 2013 06:40
ФФУ відхилила скаргу «Металіста» - фото

Федерація футболу України відхилила скаргу «Металіст» на «Дніпро» про те, аби супернику зарахували технічну поразку.

У четвер, 17 жовтня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу відхилив скаргу харківського «Металіста», і постановив, що матч з дніпропетровським «Дніпром» буде дограний.

«КДК ФФУ постановив відхилив скаргу ФК «Металіст» (Харків) на Постанову Дирекції «Прем’єр-ліги» №29 від 7 жовтня 2013 року з питання «Про припинення матчу 12-го туру чемпіонату «Дніпро» (Дніпропетровськ) ? «Металіст» (Харків)», відповідно, рішення Дирекції  залишається без змін», - йдеться у рішенні, розміщеному на сайті ФФУ.

Також, у федерації зазначають, що питання про неправомірні дії вболівальників «Дніпра» та «Металіста»  КДК ФФУ розгляне після того, як цей матч буде дограний.

Нагадаємо, 6 жовтня у Дніпропетровську мав відбутися футбольний матч чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між дніпропетровським «Дніпром» та харківським «Металістом». Перший тайм поєдинку завершився з рахунком 2:1 на користь хазяїв поля, але у перерві матчу на арені вимкнулось світло. Стадіон пробув у темряві 45 хвилин, після чого делегат матчу  прийняв рішення про його дострокову зупинку.

У «Металісті» заявили, що вважають за потрібне зарахувати «Дніпру» технічну поразку, адже форс-мажор стався на їх полі.

7 жовтня на засіданні Дирекції Прем’єр-ліги щодо ситуації із припиненням цього матчу, було вирішено дограти матч «Дніпро» - «Металіст», починаючи з другого тайму.