«Динамо» в суху розгромило швейцарський «Тун»

25 / 10 / 2013 10:09
«Динамо» в суху розгромило швейцарський «Тун» - фото

У третьому турі Ліги Європи київське «Динамо» вдома в суху розгромило швейцарський «Тун».

У четвер, 24 жовтня, на стадіоні НСК «Олімпійський» відбувся футбольний матч третього туру Ліги Європи УЄФА між київським «Динамо» та швейцарським «Тун».

Перший гол матчу був на 36-й хвилині - з лівого флангу перемістився в центр і пробив під перекладину капітан синьо-білих Андрій Ярмоленко.

На 60-й хвилині забив Мбокані з подачі бразильця Данила Сильва. І ще один гол забили динамівці на 79-й хвилині - з подачі Сидорчука забив Гусєв.

«Динамо» (Київ, Україна) – «Тун» (Швейцарія) – 3:0

Попередження отримали: Даніло Сілва (14), Ярмоленко (40), Ленс (83) - К. Шнойвлі (19), Люті (88)

Склад «Динамо»: Шовковський - Даніло Сілва, Хачеріді, Драгович, Макаренко - Мігел, Аруна (Сидорчук, 70) - Ярмоленко (к) (Гусєв, 70; Безус, 82), Беланда, Ленс - Мбокані.

Склад «Туни»: Февр - Люті, Райнманн, Шенкель, Скірінці - Санного Жуніор, Хедігер (к) - К. Шнойвлі (Саламан, 76), Дзуффи, Мартінес (Нелсон Феррейра, 65) - М. Шнойвлі (Садик, 61).

Ця перемога підняла «Динамо» на друге місце у групі «G» після бельгійського «Генка». Тепер синьо-білі мають 4 очки, а «Генк» - 7 очок.

Матч у відповідь динамівці зіграють зі швейцарцями 7 листопада

Вчора, також, відбулися ще два матчі групового турніру Ліги Європи за участю українських команд. Так, одеський «Чорноморець» вдома програв болгарському «Лудогорцю» з рахунком 0:1, а дніпропетровське «Дніпро» виграло у «Пасуш де Феррейра» - 2:0.