«Динамо» не змогло переграти «Рапід»

4 / 10 / 2013 02:23
«Динамо» не змогло переграти «Рапід» - фото

У матчі другого туру Ліги Європи київське «Динамо» не змогло подолати віденський «Рапід».

3 жовтня у Відні на стадіоні «Ернст Хаппель» відбувся футбольний матч в рамках другого туру чемпіонату Ліги Європи між місцевим «Рапідом» та київським «Динамо».

Рахунок матчу на 30-й хвилині відкрив капітан київської команди Ярмоленко з подачі Тремулінаса. Вже на 34-й хвилині перевагу динамівців подвоїв автогол Крістофера Дібона.

У другому таймі хазяї поля почали відіграватися. На 53-й хвилині в ворота гостей забив Гвідо Бургшталлер після подачі Тріммеля, який обійшов Данила Сільва. І в доданий час (90 +4) Крістофер Триммель забиває у ворота «біло-синіх». Нічия.

«Динамо» (Київ, Україна) – «Рапід» (Відень, Угорщина) – 2:2

Голи: Ярмоленко (30), Дибон (34, автогол), Бургшталлер (53), Триммель (90+4)

Попередження: Сидорчук (4), Зоннляйтнер (40), Берендт (43), Бойд (52), Шауб (77), Вукоєвич (84), Коваль (90+1)

Склад «Рапіду»: Новота, Палла, Зоннляйтнер, Дибон, Триммель (к), Берендт, Пецос, Шауб, Забитцер, Бургшталлер (Грозурек, 74), Бойд.

Склад «Динамо»: Коваль, Тремулінас, Драгович, Хачеріді, Данилу Сілва, Мігел Велозу, Сидорчук (Вукоєвич, 46), Беланда (Аруна, 74), Ленс (Гусєв, 88), Ярмоленко (к), Мбокані.

Таким чином київське «Динамо» за результатами двох матчів набрало лише 1 очко і зайняло 3-є місце у своїй групі G після «Генка» (6) та «Туна» (3).

24 жовтня підопічні Олега Блохіна зустрінуться на київському НСК «Олімпійський» із швейцарським «Туна», який вдома обіграв «Генк» з рахунком 2:1.