Дарина Зевіна завоювала в Москві три золота і одну бронзу

13 / 10 / 2013 21:36
Дарина Зевіна завоювала в Москві три золота і одну бронзу - фото
Дарина Зевіна, фото: usf.org.ua

Три золоті медалі та одну бронзу завоювала на Кубку світу FINA з плавання у Москві українка Дарина Зевіна.

Сьогодні, 13 жовтня, в останній день 3-го етапу Кубку світу FINA з плавання у Москві представниця України Дарина Зевіна завоювала третю золоту медаль, повідомили у Федерації плавання України.

Вчора наша спортсменка фінішувала першою у фіналі 50 м на спині. Її результат – 27.12. Другою припливла триразова чемпіонка світу Катінка Хоссу (27.46). Третьою фінішувала бронзова призерка юнацьких Олімпійських ігор росіянка Олександра Папуша (27.63).

Друге золото Зевіна вчора виборола на дистанції 200 м на спині. Вона фінішувала за 2:02.95. Срібло завоювала японська спортсменка Саяке Акасе (2:05.69), бронзу - угорка Катінка Хоссу (2:07.21).

І третє золото Дарини Зевіни – сьогодні на дистанції 100 м на спині з результатом 56.91. Другою припливла спортсменка з Японії Саяке Акасе (58.25). Третьою завершила фінал рекордсменка та триразова чемпіонка світу угорська плавчиха Катінка Хоссу (58.75).

Також сьогодні наша плавчиха виборола бронзу на 400 м вільним стилем. Вона фінішувала за 4:05.03. Золото завоювала іспанка Мелані Коста (4:01.71), срібло – рекордсменка та дворазова чемпіонка світу іспанка Гарсія Бельмонте (4:04.77).

Третій етап Кубку світу FINA з плавання на короткій воді проходить 12-13 жовтня у Москві. Україну на цих змаганнях представляють Дарина Зевіна, Ганна Дзеркаль, Андрій Хлопцов, Надія Коба, Віталій Алпатов, Андрій Яськів, Ганна Стеценко, Андрій Птіцин та Владислав Ведерніков.

Четвертий етап Кубку світу FINA з плавання на короткій воді проходитиме 17-18 жовтня у Дубаї (ОАЕ). Україну на міжнародному турнірі представлятимуть Дарина Зевіна та Ганна Дзеркаль.