На Євробаскеті Україна перемогла Сербію

14 / 9 / 2013 08:01
На Євробаскеті Україна перемогла Сербію - фото

Збірна України перемогла збірну Сербії у другому груповому раунді ЄвроБаскету-2013.

13 вересня національна збірна України перемогла збірну Сербії у матчі другого групового раунду Євробаскету-2013.

Україна – Сербія 82:75 (18:21, 23:19, 22:14, 19:21).

Рахунок у цьому матчі відкрив Бьєліці триочковим, на що дальнім йому відповів Кирило Натяжко. Ненад Крстіч закинув двоочковий, на що Натяжко відповів тим самим. Далі Богданович набрав поспіль 5 очок, але і українці атакували точно. Вперед Україну вивів Максим Корнієнко на 4-й хвилині гри – 11:10. Крстіч знову схилив шальки терезів на користь своєї збірної. Потім Сергій Гладир приніс своїй команді 5 очок поспіль, а після влучання Пуха Джетера наші мали перевагу 18:15. До кінця першої четверті серби зіграли 0:6 і на перерву був рахунок 18:21.

На початку другої десятихвилинки рахунок зрівняв Олександр Мішула. Після влучних штрафних Пустозвознова і данка Кравцова Україна лідирувала з 4 очками. Коли серби знову зрівняли рахунок, триочковий реалізував Олександр Мішула. Після данку Кравцова, який намагався накрити Катіч, останній отримав неспортивний фол і на майданчик повернувся Ненад Крстіч і одразу відзначився влучним кидком. Через 20 секунд Бьєліца вивів свою команду вперед . У цей момент гру на себе взяв Максим Корнієнко – його кидок з-за дуги повернув Україні лідерство. А Олександр Липовий (теж здалеку) оформив перевагу синьо-жовтих на 6 очок. Закінчилася друга чверть тим, що наші хлопці не змогли вразити кільце суперника, а Крстіч і Бьєліца скоротили відставання до мінімуму – 41:40.

На початку третьої чверті Максим Корнієнко приніс своїй команді 8 очок поспіль. Потім 6 очок поспіль закинув Кирило Натяжко, і перевага збірної України стала двозначною – 55:44. Завершення третьої десятихвилинки вдало провів Джетер – Пух закинув два триочкових, один з яких з сиреною – 63:54 перед останньою перервою.

На початку останньої десятихвилинки по четвертому фолу отримали Зайцев і Кравцов, після яких Майк Фрателло повернув на майданчик Корнієнка та Натяжка. Протягом майже трьох хвилин нашим не дуже вдавалася гра в захисті. В цей момент поспіль два дальні м’ячі закинув Пух Джетер. Фоли сербів в останню хвилину четвертої чверті не стали для них рятівними, адже наші хлопці не хибили з лінії і гра завершилася з рахунком 82:75.

Нагадаємо, збірна України сильно поступилася Сербії у передсезонному товариському поєдинку.

Тепер наша команда на Єврбоаскеті-2013 зіграє зі збірною Литви у неділю, 15 вересня.