Донецькі «Металург» та «Шахтар» зіграли внічию

29 / 9 / 2013 05:38
Донецькі «Металург» та «Шахтар» зіграли внічию - фото

Футболісти донецьких команд «Металург» та «Шахтар» у матчі чемпіонату України зіграли внічию – 2:2.

В суботу, 28 вересня, на донецькому стадіоні «Металург» відбувся матч в рамках 11-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між донецькими клубами «Металург» та «Шахтар». Гра закінчилася нічиєю – 2:2.

Перший гол забив Ракицький в свої ворота у боротьбі з Лазичем на 24-й хвилині. У другому таймі «Металург» подвоїв перевагу – на 51-й хвилині м’яча з 17 метрів забив Жуніор. Але вже за три хвилини «Шахтар» почав відіграватися – на 54-й хвилині забиває Тейшера. І на 82-й хвилині Едурадо доводить рахунок до нічиєї.

«Металург» (Донецьк) – «Шахтар» (Донецьк) – 2:2 (1:0)

Голи: Ракицький (24, автогол), Мораес (52), Тейшейра (54), Едуардо (82)

Попередження: Нельсон (21), Коста (38), Чечер (42), Мораес (45 +2), Прийма (66), Олександрі (71), Ілсіньо (76), Даніель (90)

Склад «Металурга»: Бандура, Насонов, Чечер (к), О'Ді (Баранівський, 50), Зотов, Прийма, Лазіч (Даніель, 89), Нельсон, Болбат (Трояновський, 68), Олександрі, Мораес. Запасні: Паньків, Голайдо, Полюлях, Мамутов. Головний тренер: Сергій Ташуєв.

Склад «Шахтаря»: Пятов, Срна (к), Ракицький, Кривцов, Шевчук, Хюбшман, Фернандо (Ілсіньо, 46), Тайсон (Бернард, 63), Коста, Тейшейра, Феррейра (Едуардо, 46). Запасні: А. Каніболоцький, Соболь, Кучер, Степаненко. Головний тренер: Мірча Луческу.

Також у неділю відбулися ще два матчі 11-го туру чемпіонату: луганська «Зоря» вдома виграла у луцької Волині з рахунком 2:0 та дніпропетровське «Дніпро» вдома обіграло одеський «Чорноморець» з рахунком 2:0.