«Дніпро» виграло у «Чорноморця»

29 / 9 / 2013 06:02
«Дніпро» виграло у «Чорноморця» - фото

Футболісти дніпропетровського «Дніпра» вдома виграли у одеського клубу «Чорноморець» з рахунком 2:0.

В суботу, 28 вересня, у Дніпропетровську на стадіоні «Дніпро Арена» відбувся матч в рамах 11-туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між місцевим «Дніпром» та одеським «Чорноморцем». Гра закінчилася перемогою хазяїв поля – 2:0.

Перший гол забив на завершенні 1-го тайму Калініч в ближній кут воріт. З-за небезпечної гри проти Федецького на 71-й хвилині з поля вилучили Антонова. На 75-хвилині «Дніпро» подвоїв перевагу над «Чорноморцем»: Коноплянка з подачі Бойка пробіг все поле і використавши те, що Матеус відвів двох захисників, забив з 20 метрів.

«Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Чорноморець» (Одеса) – 2:0

Голи: Калініч (45), Коноплянка (75)

Попередження отримали: Бакай (42) та Джедже (55). Вилучений з поля був Анонов (71)

Склад «Дніпра»: Бойко, Мазух, Мандзюк, Канкава Джаба, Калініч ( Селезньов, 72), Коноплянка (Зозуля, 85), Чеберячко, Стрініч, Гама Бруно (Федецький, 55), Ротань (к), Матеус. Запасні: Лаштувка Ян, Кравченко, Кулаков, Шахов. Головний тренер: Рамос Хуанде.

Склад «Чорномореця»: Безотосний (к), Бергер Маркус, Прийомів, Ковальчук Кирило, Гай (Бобко, 84), Бакай (Самодін, 77), Джеджу, Фонтанелло, Зубейко (Леонардо Де Матос, 59), Сантана, Антонов. Запасні: Паст, Ковальчук Петро, Вангелі, Валєєв Рінар. Головний тренер: Григорчук Роман.

Також 28 вересня відбулося ще два матчі чемпіонату України: луганська «Зоря» вдома виграла у луцької Волині з рахунком 2:0 та донецькі «Шахтар» з «Металургом» зіграли внічию – 2:2.