«Динамо» виграло у «Металурга»

26 / 9 / 2013 00:18
«Динамо» виграло у «Металурга» - фото

У матчі в рамках 1/16 кубку України київське «Динамо» виграло у донецького «Металурга» - 3:2.

В середу, 25 вересня, на столичному НСК «Олімпійський» відбувся матч в рамках 1/16 кубку України між київським «Динамо» та донецьким «Металургом». Гра закінчилася з рахунком 3:2 перемогою динамівців.

Перший гол матчу забив Гусєв на 25 хвилині з пенальті, яке арбітр назначив за попадання м’яча в руку Зотову. Вже у другому таймі «Металург» зрівняв рахунок – гол на 48-й хвилині забив Морозюк. На 57-й хвилині вперед свою команду вивів Ярмоленко від подачі головою Брауна Ідейє. І ще раз Ярмоленко забив м’яча донеччанам на 63-й хвилині знову від подачі Ідейє. «Металург» на 65-й хвилині скоротив різницю в рахунку – Болбат пробив у кут повз Коваля.

«Динамо» (Київ) – «Металург» (Донецьк) – 3:2 (1:0)

Голи: Гусєв (пен., 25), Морозюк (48), Ярмоленко (57, 63), Болбат (65)

Попередження: Барановський (14), Мораес (18), Хачеріді (27), Прийма (51), Віда (65), Сидорчук (90 +3)

Склад «Динамо»: Коваль, Да Сілва, Драговіч, Хачеріді (Віда, 54), Беланда (Аруна, 74), Велозу, Сідорчук, Гусєв (Ярмоленко, 46), Макаренко, Ленс, Ідейє. Запасні: Рудько, Вукоєвич, Тремулінас, Суріков. Головний тренер: Олег Блохін.

Склад «Металургу»: Бандура, Морозюк, О ′Ді, Барановскій, Зотов, Прійма (Полюлях, 90 +1), Мамутов, Дегтярев (Трояновскій, 46), Болбат, Мораес (к) (Александре, 46), Даніель. Запасні: Яшков, Голайдо, Насонов, Тімофеенко. Головний тренер: Сергій Ташуєв.