«Дніпро» переміг «Чорноморець»

13 / 4 / 2013 00:35
«Дніпро» переміг «Чорноморець» - фото

Футболісти дніпропетровського ФК «Дніпро» перемогли одеський «Чорноморець» з рахунком 2:1 (1:0).

Гра в рамках 24-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги відбулася 12 квітня на одеському стадіоні «Чорноморець».

На 37-й хвилині у ворота «Дніпра» гола забив Френк Джа Джедже. Дніпропетровці відповіли двома точними ударами одеситам на 53-й та 79-й хвилинах – спочатку забив Матеус, потім Роман Зозуля – обидва після навісних передач Євгена Коноплянки.

Склад «Чорноморця»: Безотосний (к), Бергер, Фонтанельо, Сантана, Де Матос, Політило, Старгородський, Джа Джеджу (Діденко, 84), Рієра, Бобко (Шацьких, 84), Бурдужан (Бакай, 84). Запасні: Паст, Кутас, П. Ковальчук, Вангелі. Тренер - Роман Григорчук.

Склад «Дніпра»: Лаштувка, Мазух, Кравченко (к), Джуліано (Шахов, 59), Коноплянка, Чеберячко (Селезньов, 46), Стрініч, Зозуля, Дуглас, Федецький, Матеус (Мандзюк, 83). Запасні: Шеліхов, Кулаков, Калініч, Кобахідзе. Тренер - Хуанде Рамос.

У іншому матчі 24-го туру, що теж відбувся 12 квітня, маріупольський «Іллічівець» переміг у Луцьку «Волинь» - 2:0. Голи забили: Олексій Полянський (62), Іван Ордець (71).