Збірна України з карате на чемпіонаті Європи здобула три бронзи

12 / 2 / 2013 22:23
Збірна України з карате на чемпіонаті Європи здобула три бронзи - фото

На XXXX чемпіонаті Європи з карате серед кадетів і юніорів, що проходив у Коньї (Турція), українська збірна завоювала три бронзові медалі.

Денис Баранецький піднявся на третю сходинку п'єдесталу пошани турніру в боротьбі серед кадетів вагою понад 70 кг у розділі куміте (контактні поєдинки).

Ганна Крещенко посіла третє місце в змаганнях з-поміж дівчат (16-17 років) у розділі ката (демонстраційні комплекси).

Третю «бронзу» завоював капітан української збірної Олег Філіпович у вазі до 68 кг.

Загалом на змаганнях взяли участь більше 800 спортсменів з 44 країн Старого світу.